• DVD Jak vytvořit lidskou bytost - komplet 4 DVD
    DVD Jak vytvořit lidskou bytost - komplet 4 DVD

DVD Jak vytvořit lidskou bytost - komplet 4 DVD

  • Dostupnost: Skladem (3 ks)
  • Cena:196,00 Kč
Množství:

Fascinující pohled do našeho vnitřního světa. Osmý den stvoření začal!

 

Tajemství DNA, genetické informace života, je nyní odhaleno a možnosti genetického inženýrství mohou proměnit člověka a ovlivnit lidstvo navždy.

Nový, fascinující seriál nabízí nahlédnutí do budoucnosti, kde bude možné setkat se na ulici s mladší variantou nás samých, vyměnit každý nemocný orgán za nový a vychovat naše potomky v umělých dělohách.

V budoucnosti budeme schopni vytvořit lidskou bytost mimo tělo, udělat svou vlastní kopii, a dokonce pozměnit svůj osud přetvořením ženy v muže. Elemety, které z nás dělají individualitu, mohou být rozloženy až na kombinace genů, které jsme dostali v okamžiku početí. Ale jak moc určují náš život? Budeme schopni číst osud ještě před narozením, předpovědět svou smrt a opravit celý příběh, který je v genech zapsán?

V průběhu padesáti let bude každý tělesný orgán kromě mozku nahraditelný. V budoucnu nepůjde pouze o život ve zdraví - hledání věčného života se opět bere vážně. Vědci věří, že budeme schopni prodloužit lidský život na 150 let. Jde o první krok k nesmrtelnosti?

DVD 1
Stvoření

DVD 2
Jasnovidci

DVD 3
Tajemství rozmnožování

DVD 4
Elixír mládí

 

 

Název originálu: How To Build A Human
Jazyk: česky, anglicky
Délka DVD: 4DVD každé 49 minut
Titulky:
Formát: 16:9